Nieuwe producten
Upgrade van de Elektro-reeks – introductie van nieuwe motoren en drives
Leverancier Delta EMEA heeft een nieuwe generatie motoren en drives geïntroduceerd, ontwikkeld voor superieure technische prestaties en een hogere operationele efficiëntie.
Aangezien de nieuwe serie niet direct uitwisselbaar is met de vorige, hebben we de upgrade afgerond van het volledige assortiment Elektro-elektrocilinders, inclusief de modellen die gebruikmaken van Delta-componenten.
Samenvattend biedt de nieuwe generatie componenten aanzienlijke voordelen voor toepassingen:
- Kleinere afmetingen: compactere motoren, met behoud van dezelfde bouwgrootte en mechanische interface
- Encodertechnologie: 'batterijloos' multi-turn absoluut systeem
- IP65-bescherming: standaard beschermingsgraad voor alle nieuwe motoren
- Geïntegreerde veiligheid: drives voorzien van de functie 'Safe Torque Off' (STO)
- Communicatieprotocollen: drives verkrijgbaar in 4 uitvoeringen: Step/Dir, ProfiNET, CANopen en EtherCAT
- Flexibele bekabeling: connectoren met flexibele kabels voor mobiele installaties, verkrijgbaar in lengtes van 3, 5, 10 en 20 meter
Om een soepele overgang en correcte productidentificatie (motoren, drives, kabels en accessoires) te garanderen, is de letter "N" toegevoegd op de zevende positie van de artikelcode. De letter "N" verschijnt ook als laatste teken in de codes van standaard actuatoren.
Door deze technologische sprong zijn sommige accessoires en de volledige kabelreeks van de nieuwe serie niet compatibel met de vorige serie.
See product catalog Buy online